Ergoterapi

Ergoterapim.com Nedir?

Ergoterapim.com Nedir?

Ergoterapim.com ergoterapistlerin, ergoterapi akademisyenlerinin, ergoterapi öğrencilerininergoterapiyi merak eden ve tercih edecek adayların ve engelli bireyleri dijital platform üzerinde bir araya getirmeyi amaçlayan bir kuruluştur.

Ergoterapim.com Neler Yapar?

Ergoterapim.com forum ile etkileşimi sağlar, ergoterapi bölümü hakkında bilgi almak isteyen ergoterapist adaylarının sorularını yanıtlar, engelli bireylere ergoterapiyi tanıtır ve duyurur. Ergoterapistler ile sıkı iletişimde olarak kaliteli içerikler üretmeyi hedefler, ergoterapi öğrencileri ile üniversitelerin nabzını tutar. Yani ergoterapim.com ergoterapi ailesinin dijitale taşınmış halidir.

Yazdığımız Yazılar İle Neyi Amaçlıyoruz?

Ergoterapim.com’un blog’u da vardır. Bu blogda ergoterapiye dair bilinmesi gerekenleri, merak edilenlerin yanıtlarını dijital platforma taşıyoruz. Yazılan metinlerin içerikleri ayrıntılı olmamakla birlikte fikir vermeyi amaçlamaktadır. Ergoterapim.com bir ansiklopedi yada akademik arşiv değildir. Platformumuz üzerinden yayımladığımız bilgiler ile ergoterapiye dair kafanızdaki soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Ancak daha ayrıntılı bilgiyi ya ergoterapistlerden yada ergoterapi akademisyenlerinden edinebilirsiniz. İsterseniz sizin için bu bağlantıyı da sağlayabiliriz.

Bir Dakikada Ergoterapi Köşemiz

Sosyal medya hesaplarımızdan belirli aralıklarla yayımladığımız videolarımız sayesinde ergoterapiye dair bilinmesi gerekenleri ve merak edilenleri daha eğlenceli ve ilgi çekici hale getirerek dikkatleri topluyoruz. Hak vereceksiniz ki ergoterapiye dair anlatmak istediklerimiz bir dakikaya sığmayacaktır. Ancak bir dakikalık videolarımız ile ergoterapiye dair bilinmesi gerekenlerin başlıklarına yer vermekteyiz.

Yanlışlarımız Ya da Eksiklerimiz Var Mı?

Ergoterapim.com egosu olmayan, yanlışlarını ve eksikliklerini kabul eden, yapılan uyarılar hakkında uzlaşmacı tavır sergileyen, tek amacı ergoterapiyi tanıtmak ve kamuoyuna duyurmak isteyen mütevazi bir kuruluştur. Eksikliklerimizi ve yanlışlarımızı veya bizden istediklerinizi sosyal medya hesaplarımız aracılığı ve forum sayfası ile ulaştırabilirsiniz.

Neyi Hedefliyoruz?

Yaşadığımız şu zamanlar ve geleceğimiz de dijital platformların önemi artarak devam edecektir. Ergoterapiyi kitlelere ulaştırma konusunda yaptığımız çalışmalarımızı arttırarak Türkiye’nin dört bir yanına ulaşmayı hedefliyoruz. Bunu sizlerin desteği ile yapabiliriz.

Sizden Beklentilerimiz Neler?

Yanlışlıklar, eksiklikler veya istekleriniz konusunda bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Forum sayfasında ergoterapiyi tanımak isteyen bireylere yardımcı olabilirsiniz.

Bu zorlu süreçte eksikliklerimiz veya hatalarımız olduğunda bizim yanımızda olmanız, bize destek vermeniz bizim için oldukça önemlidir.

Sizin destekleriniz bizim için oldukça önemli.

Ergoterapim.com hepimizin, tüm ergoterapi ailesinindir. Web sayfasında makale yayımlamak isteyenler kaliteden ödün vermemek şartı ile bizim ile iletişime geçebilir.

Ergoterapi bir lüks değil ihtiyaçtır.

Bir yanıt yazın

whatsapp