home
Ergoterapim

Ergoterapi ve Gelişim Merkezi.

Bireylerin daha bağımsız olabilmeleri için, bireyselleştirilmiş ergoterapi danışmanlığı uygulayan gelişim ve danışmanlık merkeziyiz.

Merkezimizde, duyu bütünleme terapisi, beslenme ve yeme bozuklukları terapisi, el rehabilitasyonu, nörolojik rehabilitasyon, ortopedik rehabilitasyon, kognitif rehabilitasyon alanları başta olmak üzere ergoterapi müdahaleleri uygulanmaktadır. Prematüre bebeklerden, yaşlılara kadar ergoterapiye ihtiyacı olan tüm bireylere hizmet verilmektedir.


Ergoterapim

3000 +

Danışmanlık

Otizm, disleksi, DEHB, beslenme ve yeme bozuklukları, genetik bozukluklar, periferik sinir yaralanmaları ve inme gibi bir çok gruba danışmanlık veriyoruz.

10 +

Hizmetlerimiz

Duyu bütünleme, pediatrik rehabilitasyon, el rehabilitasyonu ve nörolojik rehabilitasyon gibi ergoterapinin tüm alanlarında hizmet veriyoruz.

15 +

Partnerlerimiz

Psikiyatrist, nörolog, psikolog, dil ve konuşma terapisti, özel eğitim uzmanı, çocuk gelişimi uzmanı ve fizyoterapistten oluşan multi disipliner partnerlerimize de yönlendirerek danışmanlık veriyoruz.

Ergoterapi Sürecimiz

Adım Adım Ergoterapi.

Ergoterapim'e başvuru sonrasında danışanlara uygun standart değerlendirme testleri ve anamnez ile danışanların değerlendirmeleri alınır. Tamamen kişiye özel programı belirlenerek, süreç takibi yapılır. Böylece gelişmelerin kaydedildiği danışmanlık süreci sürdürülür.

  • Değerlendirme
  • Ergoterapi Programının Belirlenmesi
  • Süreç
  • Süreç Takibi, Analizi ve Raporlanması
RANDEVU AL

Ekibimiz.

Betül Yıldırım

UZMAN ERGOTERAPİST

Lisans: Biruni Üniversitesi- Ergoterapi (2018)
Yüksek Lisans: Üsküdar Üniversitesi-Nörobilim Programı (2021)

whatsapp