Türkiye’nin İlk Ergoterapi Forumu Açıldı!

Türkiye’nin İlk Ergoterapi Forumu Açıldı!

Amaçlarımızdan olan ergoterapi ailesini bir çatı altında toplamayı forum sayfamız ile daha işlevsel hale getirmek istiyoruz. Artık tek taraflı bir iletişim değil, ergoterapistlerin, ergoterapi akademisyenlerinin, ergoterapi öğrencilerinin, ergoterapiyi merak eden ve tercih edecek adayların ve engelli bireyleri de forumumuz da görmek istiyoruz.

Forumumuz tasarımsal olarak sade ve web sitemizin üzerine kuruludur. Farklı bir forum sayfası şu an için açmadık. Çünkü forum sayfamıza gelen ergoterapiyi tanımak isteyen kişilerin sayfamızdaki yazıları da okuyup daha iyi yararlanmasını amaçladık.

Ergoterapim Forum ile neyi amaçlıyoruz?

  • İstediğiniz soruları sorup istediğiniz yanıtları alabilmek,
  • Ergoterapistler ile konuşabilme,
  • Ergoterapi akademisyenlerine soru sorabilme,
  • Ergoterapi öğrencilerinden bölüm hakkında bilgi alabilme,
  • Engelli bireylerin ergoterapiyi tanıması ve nasıl yararlanması gerektiğine dair fikir verici bilgileri edinme, gibi bir çok işlevi bu forum sayesinde gerçekleştireceğiz.

FORUM Nasıl Kullanılır?

www.ergoterapim.com/forum sayfasını direkt ziyaret ederek yada menüdeki forum başlığına tıklayarak forum sayfasına giriş yapabilirsiniz. Forum sayfasına giriş yaptıktan sonra kategoriler oldukça basit ve sade bir şekilde karşınıza gelmektedir. Buradan sorunuza ya da paylaşmak istediklerinizi içeriğe uygun kategoriyi seçip içerisinde konu açmanız yeterli olacaktır.

Sorulara Yanıt Verin

Ergoterapim.com forum’da açılan konuları yanıtlayıp, soruları yanıtlayabilir, sizlerde konu açıp sorularınıza yanıt arayabilirsiniz.

Ergoterapistler, Ergoterapi Öğrencileri, Ergoterapi Akademisyenleri Bir Arada!

Ergoterapistler, Ergoterapi Öğrencileri ve Ergoterapi Akademisyenleri forumu aktif olarak kullanarak birliktelik sağlayabilirler. Hızlı bir şekilde iletişim kurarak etkileşim oluşturabilirler. Forum içerisinde örgütlenmek ve herkese ulaşmak çok daha kolaydır. Önemli örgütlenmeleri ve duyuruları sosyal medya hesaplarımız ile de yapacağız.

Engelli Bireyler Sorularına Yanıt Buluyor?

Engelli bireyler ergoterapiye dair kafasındaki soru işaretlerini gideriyor. Ergoterapistlere, akademisyenlere ve öğrencilere öğrenmek istediğiniz soruları sorabilirsiniz. Ergoterapim.com ergoterapi ailesini tek çatı altında toplayan bir kuruluştur. Bu çatı altında ergoterapistlere, ergoterapi akademisyenlerine ve ergoterapi öğrencilerine ulaşabilirsiniz.

Ergoterapi Öğrencileri İçin Önemli Duyurular

Yapılacak olan önemli duyuruları forum sayfamızdan öğrenebilir yada duyuru yayımlayabilirsiniz. Ergoterapi sempozyumları, kongreleri, sertifikalı programlar, fuar duyuruları gibi önemli duyuruları paylaşabilir yada öğrenebilirsiniz.

 

Ergoterapi Ailesine Hizmet Etmeye Sürekli Devam Edeceğiz. Desteğinizi ve güzel dileklerinizi eksik etmemenizi rica ediyoruz. Çünkü bunlar bizi motive ediyor.

Forumumuz Ergoterapi Ailesine Hayırlı Olsun.

ergoterapim.com iyi forumlar diler..

Bizi Sosyal Medyada Paylaşın

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir